نقد فیلم
49 بازدید
موضوع: ارتباطات
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

________________________________________

  مدير خانه هنر و انديشه مرکز پژوهش‌هاي اسلامي صدا و سيما

  طلاب به صورت نظام‌مند آموزش رسانه‌اي مي‌بينند

________________________________________

  مدير خانه هنر و انديشه مرکز پژوهش‌هاي اسلامي صدا و سيما گفت: با عنايت مدير حوزه علميه قم، آموزش رسانه‌اي به طلاب در آينده نزديک در مدارس علميه به صورت گسترده و نظام‌مند اجرا مي‌شود. 

________________________________________

احمد اسفنديار در حاشيه مراسم اکران و نقد و بررسي فيلم سينمايي فرزند خاک در گفت‌وگو با مرکز خبر حوزه، آشنا کردن حوزويان با برنامه‌ها و فعاليت‌هاي سينمايي و کارهايي که در عرصه سينما انجام مي‌شود را از برنامه‌هاي اين مرکز بيان کرد.

وي افزود: اکران فيلم سينمايي فرزند خاک گوشه‌اي از داستان جنگ، و بعد ار جنگ و تفحص و عظمت شهدا و جايگاه بسيجيان و رزمندگان را به تصوير کشيده است.

مدير خانه هنر و انديشه مرکز پژوهش‌هاي اسلامي صدا و سيما خاطرنشان کرد: فليم‌هاي معنا گرا که در حوزه دين، برنامه‌سازي مي‌شود، با حضور عوامل ساخت فيلم و نيز کارشناسان مرکز پژوهش‌هاي اسلامي صدا و سيما که با حوزه دين و رسانه آشنا هستند نقاط ضعف و قوت آن را مورد بررسي، نقد و تحليل قرار مي‌دهند.

اسفنديار گفت: آموزش رسانه‌اي حوزويان در حوزه تهيه‌کنندگي، فيلم‌نامه نويسي، پژوهش‌گري رسانه در دانشکده صدا و سيما و خانه هنر انديشه مرکز پژوهش‌هاي اسلامي صدا و سيما اجرا مي‌شود و طلابي که سطوح عالي را در حوزه گذرانده‌اند مي‌توانند در رشته‌هاي مختلف ثبت‌نام کنند.

وي افزود: آموزش رسانه‌اي حوزويان، فارغ‌التحصيل زيادي داشته و هم‌اکنون به عنوان صاحب‌نظر و کارشناس در حوزه ارزيابي، محتوا و نظارت و يا به عنوان مدير رسانه‌اي در حال فعاليت هستند.